שאיבת בורות רקב

גרין סאן מתמחה בביצוע עבודות שאיבת בורות רקב בסטנדרטים הגבוהים ביותר!

בורות רקב ושופכין משמשים לצורך אגירה של שפכים מסוגים שונים. מפעם לפעם יש לבצע שאיבת בורות רקב בכדי לשמור על תקינות הבור. מלבד המגזר הפרטי המשתמש בבורות כחלק ממערכת הביוב, קבלני ביוב, אתרי בנייה, עיריות מקומיות, מוסדות ציבור, וגורמים עסקיים נוספים עושים שימוש בבורות אלו. יחד עם זאת, יש צורך בפיקוח אדוק אחר הפעילות של הבורות על מנת למנוע נזקים בלתי הפיכים.
חשוב מאוד לבצע שאיבות תקופתיות מתוך בורות רקב. בנוסף, יש להזמין שירותי ביובית, ולבצע שאיבה כאשר הבור עולה על גדותיו. מצב כזה יכול להיווצר כתוצאה מעומס על הבור, חדירה של צמחיה או גורמים חיצוניים אחרים. מטרת השאיבה היא להבטיח שתכולת הבור לא תגלוש ותציף את האיזור.

כיצד מתבצעת שאיבת הבור?

ביובית מאפשרת שאיבה של השפכים מתוך הבור, ומחזירה את הזרימה התקינה אל תשתית הביוב. לאחר השאיבה מפונה הביובית באתרים מורשים על ידי משרד הבריאות והמשרד להגנת הסביבה. הפעלה נכונה של שירותי ביובית עבור פינוי בורות רקב תלויה במספר גורמים:
  • ניסיון החברה המבצעת
  • זמינות צוות העובדים
  • מהירות העבודה
  • יעילות הביובית
  • שימוש באמצעים מתקדמים כגון רובוטים
  • ניקוי ידני לתוצאות מושלמות
נציגי החברה שלנו ישמחו לעמוד לרשותכם ולבצע שאיבות של בורות רקב במערכות סדוקות, מוצפות או מפוצצות. אנו מתחייבים לעבודה מונעת על מנת לשפר את איכות החיים שלכם ושל השכנים. שאיבת ביוב עם החברה שלנו תמנע מכם הצפה של האדמה במים מזוהמים, ריחות לא נעימים ומפגעים סביבתיים חמורים.

הזמנת שירות

גרין סאן תמיד כאן לשירותכם לפרטים נוספים והזמנת שירות שאיבת בור רקב התקשרו אלינו למספר > 072-3922167

דילוג לתוכן