אנו בחברת גרין סאן מודעים לקשיים המלווים בחירת קבלני ביוב. רוב הלקוחות אינם מכירים היטב את שירותי הביובית, לא מתמצאים בהבדלים בין ספיגת בורות רקב ושאיבת בורות ביוב, ולא יודעים למי לפנות בשעות חירום. זו הסיבה שנציגנו מציעים לכל לקוח ליווי אישי מהרגע הראשון. אנו מאמינים במערכת יחסים אדיבה, ומתחייבים לעמוד לרשותכם בכל פעולה המצריכה שימוש בביובית.

דגשים לבחירת קבלני ביוב מקצועיים:

א. ניסיון – רק קבלנים עם ניסיון יידעו למצוא את הפיתרון המתאים לבעיה.
ב. צוות – על הקבלנים לגייס צוות עובדים מיומן הבקיא בתחום.
ג. כלי עבודה – קבלנים צריכים להביא במהירות את הכלים המיועדים לפתיחת סתימות, שאיבת בורות וביוב ושטיפה יעילה של הצנרת.

קבלני ביוב עם שיטות עבודה ייחודיות

רק בהינתן הנסיבות הללו יכולים הקבלנים ליישם את הניסיון שלהם, ולהציע ללקוח שירות משביע רצון. אנחנו בחברה מציעים לכם ביטחון מלא בפתרון מהיר לבעיה. שיטות העבודה שלנו ייחודיות ומובילות את ענף האינסטלציה בארץ. אנו עומדים בכל הדרישות של המשרד להגנת הסביבה,עובדים מול גורמים פרטיים ומשרתים גם את המגזר העסקי והציבורי.
עם החברה שלנו תוכלו לבצע עבודות ביוב מבלי לפגוע באיכות הסביבה או באיכות החיים. בואו להתמודד עם הביוב בצורה נכונה, ולהיעזר בשירותיהם של קבלנים מהמדרגה הראשונה. אין סיבה שתסבלו מריחות לא נעימים בתוך הבית, ליד העסק או במרכז השכונה. הצוות שלנו ישמח לעמוד לרשותכם באופן מיידי, ולספק לכם שירות ללא פשרות.
לקבלת מידע נוסף ולהזמנת שאיבת ביוב שתאפשר לכם להיות בטוחים שהכול זורם
חייגו עכשיו 072-3922167 ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם.

שאיבת ביוב – המומחים של גרין סאן לשירותכם

גרין סאן מתמחה בביצוע שאיבות ביוב ברמה גבוהה, באמצעות הציוד המתקדם בתחום הביובית ועל ידי אנשי מקצוע מוסמכים ומנוסים. אנחנו יודעים, שעל מנת להמשיך בחיי שגרה שוטפים ללא הפתעות מיוחדות שמגיעות מכיוון מערכת הביוב, חשוב מאוד לדאוג שתתבצע שאיבת ביוב על ידי אנשי מקצוע מנוסים. לכן, אנו מעמידים לרשותכם את הציוד המתקדם ביותר הקיים היום בתחום ואת צוות אנשי המקצוע המוסמכים והמנוסים שלנו, אשר זמינים למתן שירות מהיר באחריות מלאה.
בין השירותים שאנחנו מספקים בתחום: שאיבת בורות ביוב, שאיבת הצפות, שאיבה מצנרת פעילה למניעת סתימות ועוד, והכול בסטנדרטים הגבוהים ביותר שמבטיחים טיפול כולל בבעיה.

שיטת העבודה שלנו לשאיבת ביוב מוצלחת

  • כשנגיע לשטח נבצע אבחון מדויק של הבעיה והיקפה.
  • בהתאם לאבחון נחליט איזה ציוד מתאים לטיפול יסודי בבעיה.
  • הציוד יופעל על ידי מפעיל מוסמך ומנוסה מטעמנו, אשר יבצע את העבודה עד תומה וישאיר אחריו שטח נקי.
  • אתם תוכלו לחזור לשגרת פעילות שוטפת, כשאתם בטוחים שהכול זורם כמו שצריך במערכת.
הצוות שלנו מחויב למתן שירות מקצועי ויסודי, וידאג לבצע את העבודה בצורה מדויקת ולהשאיר אחריו שטח נקי.
אם אתם רוצים להבטיח את פעילותה התקינה של מערכת הביוב הביתית, העסקית או האזורית – פנו אלינו עוד היום ונדאג לספק לכם שירות מקצועי, מהיר ואמין.
לקבלת מידע נוסף ולהזמנת שירותי שאיבת ביוב ע"י ביובית מקצועית חייגו עכשיו 072-3922167
או צרו עמנו קשר דרך האתר ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם.