חטיבת ההנדסה של גרין סאן

חברת גרין סאן מפעילה חטיבת הנדסה שמעניקה שירותי ייעוץ, תכנון הנדסי וניהול פרויקטים סביבתיים לתעשייה.

חטיבת ההנדסה נשענת על ניסיון הנדסי עשיר בתחום התעשייה. החטיבה מתאימה את עצמה לדרישות הלקוח ופועלת בהתאם לדרישות הרגולטור לרבות המשרד להגנת הסביבה.

שירותי החטיבה

לחטיבת ההנדסה של חברת גרין סאן ניסיון של למעלה מ-20 שנה בניהול פרויקטים סביבתיים מורכבים במגוון רב של תחומים. להלן שירותי החטיבה:

ליווי מפעלים בתהליך כתיבת היתרי רעלים והיתרי פליטה עבור חוק אויר נקי

הליווי כולל סיור בשטח המפעל, סיווג חומרים רעלים, התאמת תשתיות המפעל לדרישות ההיתר, כתיבת ספר מפעל, השפעה של אירועי חירום על המפעל ובקרת תהליכים. אנו מלווים את המפעל עד לקבלת ההיתר מהמשרד להגנת הסביבה. חטיבת ההנדסה מלווה את המפעל גם לאחר קבלת ההיתר כחלק מביקורת שגרתית. החטיבה פועלת גם לטובת חידוש היתרים.

טיפול בשפכים תעשייתיים וחומ"ס

ברשותנו ניסיון רב שנים במתן פתרונות לטיפול בסוגי שפכים שונים לרבות שפכים המכילים שמנים, אמולסיות, חומרים מסוכנים, מתכות כבדות, חומצות, בסיסים ומי שטיפה. אנו מספקים פתרונות כולל תכנון, ביצוע והקמה ומתמחים בהרחקת מזהמים על פי דרישות הרגולטור כגון מוצקים מרחפים, COD, BOD, שומנים, מתכות כבדות ועוד

טיפול בבוצות תעשייתיות באמצעים טכנולוגיים מתקדמים

לרוב, טיפול בבוצות תעשייתיות מסתכם בצמצום נפח הבוצה המיועד לפינוי לאתר מורשה. צמצום נפח הבוצה מקטין בהכרח את הוצאות בית העסק ולשם כך נדרשות טכנולוגיות ייעודיות לצמצום נפח הבוצה על ידי סחיטה והסמכת בוצה. אנו, בחטיבת ההנדסה של חברת גרין סאן, מתמחים בייעוד טכנולוגיות סביבתיות מתקדמות לטיפול בבוצות בהתאם לסוגיהן, ריכוז המוצקים ותכולת המזהמים.

טיפול במזהמי אוויר

ניתן לחלק את מזהמי האויר למספר קבוצות:

  • תרכובות אורגניות: שהמזהמים הנפוצים בתעשייה הינם בנזן, פורמאלדהיד, סטירן, טולואן ומתיל כלוריד.
  • תרכובות אנאורגניות: כגון אמוניה, ברום, כלור ומימן גופרי.
  • מתכות כבודת ומזהמי קריטריה: כגון תחמוצות חנקן וגופרית, אוזון אטמוספרי, פחמן חד חמצני וחלקיקים.

טיפול במזהמי אויר מחייב, בשלב הראשון, לזהות מהם המרכיבים הזיהומיים הקיימים ולהתאים טיפול טכנולוגי ראוי כדי להפחית את ריכוז המזהמים ביציאה מהארובה. אנו מציעים מערכות טיפול ביולוגיות, סקרברים, מפרידי טיפות ומסנני אבק בגדלים שונים ומתאימים את הטיפול בהתאם לדרישות היתר הפליטה ודרישות הלקוח.

ניהול פרויקטים הנדסיים סביבתיים בתעשייה

כדי להבטיח ביצוע ראוי של כל פרויקט, יש צורך בארגון הפרויקט על כל מרכיביו הכולל לוחות זמנים, הערכת תקציבים והבנה טכנולוגית מעמיקה תוך שמירה על סטנדרטים גבוהים של איכות. אנו מתמחים בניהול פרויקטים סביבתיים ומציעים ללקוח כתיבת תרשימים הנדסיים ושרטוטים לקבלנים, הוצאת מפרטים טכניים לציוד, בחירת קבלנים לעבודה, מציאת ספקים לציוד נדרש, ניהול ופיקוח, רכש והתקשרויות ומסירה בהתאם לדרישות הלקוח.

בקרת איכות מים

טכנולוגיה לבקרת איכות מים מקיפה תוך שימוש בסנסורים למדידת איכות המים וליצירת תהליך אמין ורציף המשמש את הלקוח לניהול סיכונים בהתאם לתהליכים הקיימים במפעל. אנו מציעים פלטפורמה טכנולוגית לניהול איכות מים בזמן אמת תוך יצירת טווחי מינימום ומקסימום לכל פרמטר נדרש

חטיבת ההנדסה של גרין סאן עומדת לרשותך

צוות מקצועי ומיומן עומד לרשותכם בטל' 072-3922167.

 

דילוג לתוכן