שירותי ביוב

גרין סאן מתמחה במתן שירותי ביוב למוסדות, למפעלים, לעסקים וללקוחות פרטיים בכל חלקי הארץ, תוך הקפדה על מקצועיות בעבודה לאורך כל הדרך.
 • כל העבודות תחת קורת גג אחת – חברתנו מבצעת מגוון רחב של שירותי ביוב, כולל שאיבת ביוב מצנרת ומבורות ספיגה וניקוז, שאיבת הצפות קיימות, צילום צנרת ביוב, טיפולי מנע שוטפים ועוד.
 • הציוד המתקדם בתחום – ברשותנו ביוביות חדישות המאפשרות לנו לבצע שאיבות ביוב ביעילות ובמהירות, וציוד נוסף מתוצרת החברות המובילות בענף, לביצוע כל עבודה בדייקנות ובאחריות.
 • זמינות למתן שירות – גרין סאן מפעילה מספר צוותי עובדים ומסוגלת לספק שירותי ביוב במקביל למספר גדול של לקוחות.
 • אחריות מלאה – כל עבודת ביוב שלנו מתבצעת באחריות מלאה, כך שבכל מקרה של בעיה יש לכם תמיד אל מי לפנות.

להזמנת שירותי ביוב מחברת גרין סאן המבצעת שירותי ביוב ברישיון וזמינה למתן פתרונות בשטח במהירות הבזק חייגו עכשיו 04-8727215 ונשמח לעמוד לשירותכם.

שירותי ביוב מקצועיים עם שירות ואחריות

גרין סאן הוקמה במטרה לספק שירותי ביוב מקצועיים ללקוחות גדולים וקטנים בכל חלקי הארץ. כבר עם הקמתה הצטיידה החברה בציוד המתקדם ביותר והגדירה את ביצוע העבודה בסטנדרטים הגבוהים ביותר כחלק בלתי נפרד מאמנת השירות שלה. עם השנים צמחה החברה והתפתחה, והיום היא משרתת חוג גדול של לקוחות בכל חלקי הארץ, המשתמשים בשירותיה על בסיס קבוע.
הבחירה בגרין סאן מאפשרת לכם להיות בטוחים שכל שירותי הביוב שאתם מקבלים נסמכים על ידע ועל ניסיון רבי שנים, מה שמבטיח ביצוע של עבודה יסודית והשבת המערכות לפעילות תקינה ביעילות ובמהירות.
 • עבודה ברישיון חברתנו נותנת שירותי ביובית ברישיון משרד העבודה וברשותנו כל האישורים הדרושים לעבודה עם חומרים מסוכנים, כולל היתר רעלים.
 • הקפדה על בטיחות בעבודה – כל הציוד שברשותנו עומד בכל דרישות התקן מבחינת איכות ובטיחות, וכל העבודות שאנחנו מבצעים נעשות תוך הקפדה על נהלי הבטיחות המחמירים ביותר.
 • אפשרות להתקשרות על פי הצורך – את שירותי הביוב שלנו תוכלו להזמין על בסיס חד פעמי או על בסיסה תקשרות שנתי, כשאת ההתקשרות השנתית ניתן לבצע על פי הצורך או על בסיס תקופתי קבוע (כל חודש, כל שלושה חודשים וכד').
 • שמירה קפדנית על איכות הסביבה – גרין סאן שומרת על איכות הסביבה, ומחויבת לכך שכל הפסולת מפונה אך ורק לאתרים מחזור והטמנה מורשים.
אם גם אתם רוצים להיות בטוחים שכשאתם מזמינים שירותי ביוב תקבלו אותם מחברה מקצועית ואמינה, הפועלת ברישיון ואשר עובדיה עברו את כל ההכשרות וההסמכות הדרושות לביצוע סוגי העבודות השונים – הזמינו את שירותיה המקצועיים של גרין סאן.

להזמנת שירותי ביוב התקשרו 04-8727215


כל מה שצריך לדעת על שירותי ביוב

תקלות בביוב? בעיות שצריך לטפל בהן מהר

תקלות במערכת הביוב הביתית שלנו הן מצב שקשה מאוד לחיות איתו בשלום. הסיבה לכך היא פשוטה: מדובר באחת ממערכות הבית הבסיסיות ביותר, שתקלה בה יכולה לשבש את שגרת החיים בבית בצורה קיצונית ומשמעותית. מערכת הביוב, כפי שכולנו יודעים היטב, אמונה על העברת השפכים הביתיים שלנו מפתחי הביוב השונים בבית (אסלות, כיורים, פתחי ניקוז) למערכת הביוב הביתית המרכזית וממנה לביוב העירוני והלאה למכוני טיהור שפכים שונים. כל עוד המערכת פועלת באופן תקין, לא נייחס לה חשיבות. עם זאת, כשנחווה תקלה, אנחנו בדרך כלל נתמודד עם מצבים שכוללים ריחות רעים במיוחד, הצפות שונות ובאופן כללי שיבוש משמעותי של שגרת החיים שלנו. לכן כדאי שנכיר את המסגרת של שירותי ביוב אליהם נוכל לפנות במצב של תקלות, גם אלה שנראות קשות במיוחד.

שירותי ביוב שחשוב שנכיר, בשביל לספק לעצמנו את המעטפת האיכותית ביותר

 • שירותי ביוב הם קודם כל שירותים אליהם נידרש כשיש תקלה משמעותית בבית שלנו. משמע, השירותים הבסיסיים ביותר הם אלה המטפלים בתקלות ומתקנים אותן. בין השירותים הללו ניתן למנות שירותי ביובית כמו שאיבת ביוב, במסגרתה נשאבים כלל השפכים במערכת הביוב בלחץ גבוה.
 • לעתים, שאיבת הביוב לא תפתור את התקלה כולה ונצטרך לאתר את התקלה הנקודתית או הנזילה בצנרת בכדי לתקן אותה. זאת נעשה עם שירותים כמו צילום קווי ביוב, או באמצעות איתור נזילות עם בדיקת לחץ, סריקה טרמית ואמצעים נוספים.
 • שירותי הביוב הם לא רק שירותים שצריכים לתקן תקלה נקודתית, אלא גם שירותים שכדאי לנו להקפיד על שגרה בריאה של שימוש בהם. שטיפת קווי ביוב, אם נבצע אותה באופן תקופתי, יכולה למנוע מהצטברויות לכלוך או שומנים ליצור סתימות במערכת הביוב שלנו, וכך למנוע תקלות עוד לפני שהן קורות.
 • שירותי הביוב הם לא רק שירותים שצריכים לתקן תקלה נקודתית, אלא גם שירותים שכדאי לנו להקפיד על שגרה בריאה של שימוש בהם. שטיפת קווי ביוב, אם נבצע אותה באופן תקופתי, יכולה למנוע מהצטברויות לכלוך או שומנים ליצור סתימות במערכת הביוב שלנו, וכך למנוע תקלות עוד לפני שהן קורות.

אז למי כדאי לפנות אם יש לנו תקלות בביוב?

בכל הנוגע לשירותי ביוב, אתם צריכים לוודא שאתם מקבלים את השירות המקצועי, המהיר והאיכותי ביותר, שייתן לכם מענה יעיל גם במצב של תקלה שמשבשת את שגרת החיים שלכם. זה בדיוק השירות שלנו בגרין סאן, ואנחנו זמינים לפניות שלכם 24 שעות ביממה, עם צי משאיות ביובית שמופעל על ידי אנשי המקצוע האיכותיים ביותר, לנוחיותכם ולטיפול יעיל בתקלות שלכם.
דילוג לתוכן