שאיבת מיכלים

מפעלי תעשייה רבים לצד עסקים רבים נוספים מאחסנים חומרים שונים במיכלים. לעתים מדובר בחומרי גלם לפני פעולת העיבוד או לאחריה ולעתים מדובר בתוצר לוואי של פעולת הייצור. מיכלי אחסון אלו עשויים חומרים שונים ולשם שמירה על תקינותם ולהמשך שימוש בהם, יש לבצע ניקוי מיכלים מעת לעת באמצעות ביובית אשר שואבת את תכולת המיכל, מנקה אותו ומאפשרת להמשיך ולעשות בו שימוש לאורך זמן.

מי זקוק לשירות זה?

כאמור ישנם מגוון רחב של גופים העושים שימוש במיכלים מסוגים שונים ולצרכים שונים. תחנות דלק, מוסכים, מפעלי מזון, מפעלי תעשייה, מפעלי כימיקלים, בתי מלון, בתי חולים, מפעלי תרופות ועוד – בכולם נעשה שימוש במיכלי אחסון המיועדים לשימושים שונים. מכיוון שברוב המוחלט אין מדובר במיכלים המיועדים לשימוש חד פעמי, יש לנקות ולתחזק את המיכלים בכדי שניתן יהיה לעשות בהם שימוש לאורך זמן. הפתרון – שאיבת מיכלים.

כיצד מבצעים שאיבת מיכלים?

את פעולת השאיבה מבצעים באמצעות ביובית. הביובית שואבת את תכולת המיכל ומזרימה מים בלחץ גבוה. זאת בכדי לנקות את פנים המיכל ולהסיר מתוכו שאריות של חומרים שהצטברו בו. לאחר ניקוי המיכל (ואין זה משנה אם מדובר במיכל לאחסנת חומר גלם לפני תהליך הייצור, במהלכו או בסופו) ניתן לחזור ולעשות שימוש רגיל במיכל עד למועד הניקוי הבא.

 

שירות שאיבת מיכלים – גרין סאן

חברת "גרין סאן" מתמחה בפעולת שאיבת מיכלים מכל הסוגים. החל ממפרידי שומן בקיבולת נמוכה לחדרי אוכל בקיבוץ ועד למיכלים בעלי קיבולת ענקית של מפעלים. את פעולות השאיבה אנו מבצעים באמצעות ציוד מקצועי ייעודי. ציוד זה בשילוב צוות מיומן, מאפשר לנו לספק את השירות מעולה ללקוחותינו בכל רחבי הארץ. עם ניסיון מוכח ומקצועיות רבה אנו מזמינים אתכם להתייעץ איתנו בכל נושא. ליצירת קשר אתם מוזמנים לפנות אלינו דרך האתר או הטלפון.

דילוג לתוכן