שאיבת הצפות בצפון

תקלות במערכת הביוב והניקוז יכולות להוות מטרד רציני הן למוסדות, מבני ציבור, מפעלי תעשיה והן לבעלי בתים והן עשויות להוביל להצפה. אצל מבני ציבור ומפעלים הבעיה גדולה שבעתיים, שכן הצפות ותקלות במערכות הביוב עלולות לעכב את הפעילות המסחרית ולהביא להפסדים כספיים גבוהים. הפתרון למקרים כאלו יהיה שאיבת הצפות ותיקון הגורם המוביל על ידי קבלני ביוב.

סיבות נפוצות להצפות

הצפות במערכת הביוב והניקוז עלולות להתרחש בגלל מגוון סיבות. למשל התפוצצות של צינור ראשי או משני במערכת הביוב והניקוז, כשהפיצוץ נגרם כתוצאה מתכנון ובנייה לקויים, חדירת שורשים של צמחים, עודף הזרמה של שפכים לבורות ספיגה, גשמים חזקים מאוד היורדים בזמן קצר או סתימות חוזרות ונשנות. מערכות ביוב וניקוז עשויות להיסתם כאשר נשפכים לצנרת חומרים כגון מגבונים, אריזות, מגבות נייר ועוד. חומרים אלו מוצאים את דרכם למערכות הביוב וחוסמים את זרימת השופכין התקינה בצנרת. הוסיפו שומנים הנקרשים בדפנות הצנרת וקיבלתם הצפה של שפכים המלווה בריחות לא נעימים. הצפה עשויה לסכן בריאותית את האוכלוסייה ואת הסביבה. אז מה עושים? שאיבת הצפות.

משאבה לשאיבת הצפות

משאבה לשאיבת הצפות

הפתרון – שאיבת הצפות בצפון

בין אם מדובר במערכת ביוב והניקוז במפעל תעשייה שהוצפה ועשויה לגרום לנזקים למתקנים וציוד, ובין אם מדובר במערכת ביוב עירונית שעולה על גדותיה עקב גשמים חזקים מאוד ומציפה את המדרכה ומשבשת את חיי התושבים, ניתן לשאוב ולנקות את המטרד בקלות ובפשטות יחסית. את ההצפות שואבים באמצעות ביובית. זוהי משאית הכוללת מיכל אגירה, צנרת מים בלחץ גבוה ומשאבות עוצמתיות. באמצעותה שואבים את תכולת ההצפה לתוך מיכל האגירה הנישא על המשאית. כך מטפלים בהצפות עצמן, מצמצמים את המפגע התברואתי ומפחיתים את הנזקים הסביבתיים. זה המקום לציין ששאיבת ההצפה אינה פתרון לטווח הארוך. לרוב מדובר בפתרון נקודתי בלבד, מעין פלסטר זמני. כדי לפתור את בעיית ההצפה (במידה ומדובר במקרי הצפה חוזרים), יש לאתר את מקור התקלה באמצעות צילום קווי ביוב והניקוז. כמו כן יש לתחזק באופן הולם את מערכת הביוב כדי למנוע מקרים חוזרים של הצפות.

משאבה מושתקת לשאיבת הצפות וביוב משאבה מושתקת לשאיבת הצפות וביוב משאבה מושתקת לשאיבת הצפות וביוב

שירות שאיבת הצפות – גרין סאן

חברת ״גרין סאן״ מבצעת שאיבת הצפות לכל סוגי מערכות הביוב והניקוז. אנו מספקים פתרונות להצפות בצנרות ניקוז, שוחות ביוב, קולטני מי גשמים ועוד, תוך שימוש במגוון ביוביות המתאימות לכל סדר גודל של הצפות. לקבלת הצעת מחיר ופרטים נוספים צרו איתנו קשר כעת.

דילוג לתוכן