צילום קווי ביוב

תקלות במערכת הביוב והניקוז עלולות להיות סיוט לא קטן בעבור חלק גדול מהאנשים. המגזר התעשייתי זקוק למערכת מתפקדת ואמינה עם אפס תקלות, שכן כל עיכוב בזרימת המים עתיד לפגוע ישירות בתפוקה ובעקבות כך ברווח הכספי, כמו גם המגזר הפרטי שרוצה ליהנות מחיים נוחים ושקטים ללא תקלות מיותרות. צילום קווי ביוב – איתור תקלות בטכנולוגיה מתקדמת.

כיום ניתן לבצע צילום קווי ביוב וצנרות מים באמצעים טכנולוגיים מתקדמים. כך נוכל לאתר את מקור הבעיה במהירות וביעילות.

רובוט לצילום קווי ביוב

מהן הסיבות לשימוש בטכנולוגיה זו?

סתימות חוזרות, הצפות, זרימה חלשה – התקלות במערכת הביוב והניקוז מגוונות, כל אחת וסיבותיה, וכאבי הראש הנלווים מתקרבים בצעדי ענק. ברגעים של צנרת ביוב מקרטעת, חוסר הוודאות משחק תפקיד חשוב. אתם חסרי ודאות לגבי גורם התקלה, עלות התיקון, משך הטיפול וכו'. בימים עברו תיקון מערכות ביוב היה פרויקט מהסרטים. הרי לא ניתן היה לדעת בוודאות מה מקור הסתימות, למשל, או מדוע הזרימה חלשה, או האם הצנרת עדיין שלמה ומתפקדת או מתפוררת ובלתי יעילה. כיום יש שיטות וטכנולוגיות חדישות הנותנות מענה הולם בדיוק לדבר הזה. אחת השיטות הנפוצות והמומלצות לאיתור תקלות בצנרת מתבצעת באמצעות צילום הצנרת תוך שימוש בטכנולוגיה מתקדמת, המאפשרת לקבלן הביוב ולכם לדעת בוודאות מה מקור התקלה, בעלות יחסית נמוכה, ולטפל ולתקן מבלי להרוס ולהחריב.

רובוט לצילום קווי ביוב

מה זה צילום קווי ביוב?

זוהי פרוצדורה חדשנית בתחום תחזוקת מערכות הביוב. מדובר בכמה שיטות ודגמים שונים של פתרונות אך התכלית זהה – לצלם את מערכת הביוב ולאתר את מקור התקלות. במהלך העבודה מחדירים רובוט עם מערכת מצלמות מתקדמות ותאורת לד אל תוך הצנרת ומתחילים לנוע קדימה. במהלך הפעילות, המערכת מעבירה את התשדורת ישירות למפעיל בשטח בנוסף להקלטה תמידית (לאבחון מאוחר יותר).

מעבדה ניידת

מעבדה ניידת

שירותי צילום קווי ביוב – גרין סאן

חברת "גרין סאן" מפעילה מערכות רובוטיות העושות שימוש בטכנולוגיה מתקדמת. מערכות הצילום שלנו מחזיקות יכולות לצילום עד 300 מטרים, בקטרים משתנים ועמידות גבוהה. המערכת מתאימה למגוון סוגי הצנרת, בכל זמן ובכל מקום. נשמח להעניק לכם שירות מקצועי ואמין. לפרטים נוספים יש ליצור איתנו קשר.

דילוג לתוכן