פתיחת סתימות

יצאתם החוצה והרחתם ריח נוראי? ייתכן שהביוב שלכם שוב נסתם. הפתרון: פתיחת סתימות.

קורה לא פעם שמערכות הביוב נסתמות, וכשזה קורה, כדי לראות את האור שבקצה הצנרת, פונים לגרין סאן. חברת גרין סאן הנה חברה ותיקה ועתירת מוניטין, אשר מספקת שירותי ביוב מכל סוג, עבור לקוחות מכל ענפי המשק, תוך שימוש בשלל טכניקות וכלים מתקדמים. החברה מתמחה במתן פתרונות עבור בעיות ביוב מורכבות ומבצעת פתיחת סתימות באמצעות משאיות, ביובית, רובוטים ובמקרים של עבודות רגישות, גם באמצעות ניקוי ידני.

הסיבות להיווצרות סתימות רבות ומגוונות:

  • צמחיה שחדרה לצינורות
  • ריקבון של הצינורות עצמם
  • הצטברות של שומן וחומרים אחרים
  • כניסה של חפצים שאינם מתפרקים

פתיחת סתימות על ידי כלים יעודיים

פתיחת סתימות כגון אלו מתבצעת על ידי כלים אשר אינם נמצאים בכל בית, וגם אינסטלטור רגיל עם הכלים והטכניקות העומדים לרשותו לטיפול בסתימות, לא תמיד יוכל לעזור במקרה כזה. כאשר רוצים לטפל במערכות ביוב בצורה מקצועית והולמת, זה הזמן להיעזר בשירותי ביובית ובציוד יותר חדיש ורב עצמה.

הציוד אותו גרין סאן מעמידה לשירותכם:

משאיות ביובית חדישות: משאיות אלו מאפשרות שטיפה של הגורמים לחסימה ושאיבת ביוב, שפכים ומים. הביוביות יעילות לטיפול בחסימות קשות ובהצפות ביוב.

רובוטים ומצלמות: אלה מוחדרים אל תוך מערכת האינסטלציה, מצלמים את קווי הביוב ומראים לנו היכן מצויה בדיוק הבעיה. לאחר שהבעיה נמצאת, ניתן האות להתחיל בפתיחת הסתימה. היכולת לאתר את המקום המדויק בו נמצאת הבעיה, מאפשר טיפול נקודתי, יעיל ולכן גם יותר זול. על כן, בעת סתימה מומלץ להשתמש ברובוט לצילום קווי ביוב.

כלים לטיפול ידני: לאחר שנים של עיסוק בתחום, גרין סאן פיתחה מגוון שיטות עבודה וכלים. שיטות וכלים אלו מאפשרים לנו לספק מענה לבעיות אינסטלציה מורכבות, אשר דורשות טיפול יותר עדין.

למי מתאים שירות פתיחת סתימות ?

  • לקוחות פרטיים וועדי בתים משותפים הסובלים מסתימה במערכת המים או הביוב הפרטית או במערכת הבניין.
  • לקוחות עסקיים – בעלי משרדים וחברות, אשר יש בעיה במפעליהם או במשרדם.
  • רשויות מקומיות ועיריות – סתימות במערכת הביוב העירונית והציבורית.
דילוג לתוכן