טיהור קרקעות

בעולם המודרני, ישנם לא מעט מרחבים בהם הקרקע היא מזוהמת ובעייתית. חברת גרין סאן מתמחה בטיהור קרקעות.

אנחנו חיים בעולם תעשייתי ומודרני, שבין השאר עושה שימוש במשאבים שעשויים להוביל לכך שקרקעות שונות תהיינה מזוהמות. בין אם מדובר בקרקעות שהזדהמו בשל מגע ממושך עם שפכים ועם פסולת, ובין אם מדובר בחומרים מסוכנים מסוגים שונים שהשאירו את חותמם על הקרקע עליה הם הוצבו במשך זמן רב – ישנן קרקעות שעברו זיהום משמעותי ושמצבן הוא בעייתי מאוד, מבחינת היכולת לשהות במרחבן בצורה בריאה ובוודאי כאשר מדובר בקרקעות שרוצים להסב למטרת גידולים ומחייה. הפתרון – טיהור קרקעות.

במצב כזה, חשוב לטהר את הקרקע בצורה יעילה. לשם כך יש צורך בשירות מקצועי של טיהור קרקעות. בהמשך נסביר בדיוק כיצד התהליך הזה אמור להיראות ולהתבצע, ולמי כדאי לכם לפנות עבור ביצוע מיטבי ואיכותי.

כיצד בדיוק מטהרים קרקעות, מהם השלבים ההכרחיים לכך, ולמי צריך לפנות?

  • איך זה מתבצע? כשאנחנו רוצים לבצע תהליך של טיהור קרקעות, עלינו ראשית להבין מה מצבה של הקרקע. השלב הראשון תמיד יהיה השלב בו אנו מנתחים את המצב ומבינים מה היקף הנזק שנגרם לקרקע, והאם גורם הנזק עדיין נמצא בסביבתה. לדוגמה בקרקע שנפגעה בגלל שפכים ופסולת, השלב הראשון חייב להיות פינוי של אותם השפכים והפסולת. הפינוי צריך להתבצע בשאיבה זהירה על ידי ביובית. בסופו של דבר יש להגיע למטמנה שתוכל להפריד בין השומנים והחומרים השונים. זאת בכדי לוודא תהליך אקולוגי נכון. השלב הבא של התהליך בדרך כלל יהיה ניקוי ביולוגי של הקרקע. זהו שלב שבו מבצעים סינון מוחלט של גורם הנזק שהשתקע בקרקע, כאשר הניקוי הביולוגי יכול להיות טרמי, שטיפה רחבת היקף ועוצמתית באמצעות לחץ גבוה, וכל שילוב אפשרי של אמצעי הניקוי והטיהור. ניתן להבין, אם כן, את חשיבות השירות המקצועי אליו פונים עבור ביצוע משימה חשובה זו.
  • למי צריך לפנות? כשרוצים לטהר קרקע, צריכים לפנות למי שמתמחה בתחום. זאת בכדי לוודא שמקבלים את השירות היעיל ביותר והמקצועי ביותר בתחום זה. חשוב להבין כי מי שלא מתמחה בתחום יכול לעשות עבודה לא מספקת. על ידי כך להוביל למצב בו אנחנו ממשיכים לחיות בקרבת קרקע שיש בה זיהום. לכן, כדאי מאוד לפנות לשירות ברמה הגבוהה ביותר בתחום. כאשר לרוב שירות זה הוא שירות של ביובית. ביובית מקצועית שעובדת עם מתקני טיהור מקצועיים שמפרידים וממחזרים את כל סוגי הפסולת והשומנים, מוודאת כי השלבים החשובים של שאיבת השפכים, מיונם, שטיפת הקרקע ועוד מרכיבים רבים נוספים בתהליך – מתבצעים על הצד הטוב ביותר. כך תוכלו להבטיח את טיהור הקרקע בצורה היעילה ביותר, ולהתקדם איתה בכל צורה שתבחרו.

גרין סאן מספקים שירותים מקצועיים בכל מה שנוגע לטיהור ודיגום קרקעות, והרבה מעבר לכך

גרין סאן היא חברה אשר מספקת שירותי ביובית לשאיבה והובלת שפכים וחומ"ס. החברה מחזיקה בהיתר הובלת שפכים, חומ"ס ופסולת רעילה בקטגוריה B מטעם המשרד להגנת הסביבה. בנוסף, אנשי הצוות עברו קורסים והסמכות מטעם הטכניון בנושא טיהור ושיקום קרקעות מזוהמות ומי תהום. כך שכשאתם פונים לגרין סאן, אתם יכולים להיות בטוחים שתקבלו את המענה האיכותי והמקצועי ביותר בתחום.

דילוג לתוכן