הובלת שפכים

גרין סאן היא חברה אשר מספקת מגוון רחב של שירותי ביוב. אחד העיקריים שבהם הוא שירות של הובלת שפכים, פינויים וטיפול בהם. העקרון המנחה אותנו הוא מתן מענה איכותי ומקצועי לצרכים החיוניים של בני האדם. זאת תוך התחשבות בסביבה בה אנו חיים, למען עתיד נקי וטוב יותר, הן עבור הדור הקיים והן עבור הדורות הבאים.

טיפול בשפכים – חובה חוקית ומוסרית

כל יצרן שפכים (פסולת, אשפה ומים מזוהמים שנעשה בהם שימוש ביתי או תעשייתי), חייב לדאוג לפנות אותם. זאת על פי חוק המים, תשי"ט, 1959. לשם כך יש לפנות לקבלני ביוב אשר מתמחים בשירות הובלת שפכים. שירות זה מונע ממי השופכין להוות מפגע תברואתי ו/או מטרד אסתטי.

הפתרון הטוב ביותר להובלת שפכים הוא באמצעות ביובית

חוק המים חוקק בכדי למנוע זיהום סביבתי שהיה נוצר בעקבות הרחקת המים לנחלים, לים או להחדרתם לקרקע. מי השופכין מכילים מגוון רחב של חיידקים אשר מהווים פתח לשלל צרות. ביניהם: צחנה נוראית, משיכת יתושים ומזיקים אחרים, זיהום מקורות השתייה ופגיעה בגידולים החקלאיים. ביובית מאפשרת טיפול באופן הטוב ביותר, כיוון שהיא שואבת את מי השופכין, ומובילה אותה בבטיחות אל מכון אשר מיועד לצורך טיהור מי שופכין.

שירות ברמה אחרת

חברת גרין סאן מצוידת במשאיות ביובית שמצוידות בטכנולוגיה משוכללת המאפשרת לשאוב את מי הביוב. משאיות אלה הן שמאפשרות לנו להעניק לכם מענה מקצועי ואיכותי בכל עת, עבור כל דרישה. במהלך שנות פעילות החברה הענקנו את שירותינו למגוון רחב של לקוחות. כולם זכו לשירות אדיב, יעיל וזמין, הניתן תוך דגש על רמת ביצוע גבוהה ביותר. ברשותנו כל הרישיונות וההיתרים הנדרשים על מנת להוביל שפכים, חומרים מסוכנים ורעלים.

איך מתבצעת הובלת שפכים?

השפכים שאנחנו מייצרים חייבים להיות מטופלים בחכמה

כל אחד מאתנו, בין אם במסגרת הביתית ובין במסגרת תעשייתית וציבורית, מייצר שפכים. עם זאת, בכל הנוגע לעסקים בקנה מידה גדול, ייצור השפכים מתבצע בקנה מידה נרחב למדי. יש לתת דעתנו בזהירות לייצור השפכים הזה ולטיפול בהם. על פי חוק המים משנת 1959, כל יצרן שפכים חייב לדאוג לפינויים. זאת במטרה למנוע ממי השופכין להפוך למפגע תברואתי של ריחות חזקים ורעים ושל זיהום המים והאוויר. כך שלמעשה טיפול בשפכים הוא הרבה יותר מהכרח חוקי, אלא הכרח מוסרי וחברתי של שימוש יעיל ומחזור מים ושל שמירה על איכות הסביבה.

איך מבצעים טיפול בשפכים בכדי להשיב אותם לשימוש חוזר יעיל?

  • הדרך הלא נכונה והאסורה לטפל בשפכים שלנו היא כמובן להזרים אותם למקורות מים שונים. כל סוג של שפכים שלא מגיע למכון טיהור מים יכול לגרום לזיהום ולמפגע תברואתי וסביבתי. אנחנו צריכים לטפל בשפכים באמצעות הזרמה יעילה שלהם למכון טיהור. תפקיד מכון הטיהור הוא להשיב אותם למסגרת של שימוש חוזר וישמור על איכות הסביבה.
  • בהתחשב בכך, טיפול בשפכים מתבצע בצורה היעילה ביותר על ידי שירות מקצועי של ביובית. משאית הביובית תשאב אליה את כלל השפכים שצריכים להישאב מהצנרת שלנו, ותוביל אותם במהירות וביעילות למכון טיהור השפכים, שם הם יוחזרו למצב נקי ויעיל לשימוש ביתי או חקלאי. מדובר בשיטה היעילה ביותר, המהירה ביותר וודאי שגם הסטרילית ביותר להובלה ולטיפול בכל סוג של שפכים, בין אם ביתיים ובין אם תעשייתיים.

גרין סאן מציעים לכם טיפול יעיל, מהיר וסטרילי לשפכים

גם את השירות היעיל והמקצועי ביותר של טיפול בשפכים תקבלו אם תפנו אלינו. בגרין סאן אנחנו מציעים לכם את מכלול השירותים הרחב ביותר הנוגע לשפכים, ביוב, תקלות ושירותי הביובית השונים. פנייה אלינו היא הבטחה לעצמכם ולסביבה שלכם שהשפכים שאתם מייצרים לא יהוו מטרד או תקלה לסביבה ויעברו בצורה הנוחה והיעילה ביותר לטיהור ולחזרה לשימוש.

דילוג לתוכן