ביובית גדולה

ביובית גדולה מיועדת לספק פתרון של שאיבת שפכים בכמויות ענק. שירות זה מתאים למפעלים תעשייתיים, רשויות עירוניות ואזוריות, מרכזים מסחריים, אזורי תעשייה ולמעשה לכל לקוח אשר נדרש לו טיפול מאסיבי בבעיית ביוב משמעותית במיוחד.

מהי ביובית גדולה?

מדובר למעשה בביובית ענק במשקל של 26-32 טון. מאפייניה באים לידי ביטוי הן בגודל המשאית עצמה, הן בגודל ובעוצמת השאיבה של המשאבות המאסיביות המותקנות על המשאית וכמובן בגודל מיכל השפכים בעל הנפח העצום – כל אלו הפכו את הביוביות הגדולות לכלים המתאימים ביותר לעבודות במקרים קיצוניים ומורכבים במיוחד כגון הצפות מאסיביות כתוצאה משיטפונות, זרימת שפכים אינטנסיבית ועוד.

באילו מצבים יש להזמין ביובית גדולה?

ביוביות גדולות נדרשות כאשר מדובר בתופעות קיצון. עבור חלק ניכר מבעיות הביוב ניתן להשתמש בביוביות קטנות או סטנדרטיות. כאשר אנו עומדים בפני הצפה מאסיבית במיוחד או שקיים צורך לשאיבת כמויות גדולות ביותר של שפכים או כאשר מדובר במפעל תעשייתי המייצר כמויות אדירות של שפכים תעשייתיים – אז עומדת לרשותנו הביובית הגדולה. חשוב לציין כי הביוביות הגדולות של גרין סאן מאושרות להובלת חומ"ס (חומרים מסוכנים).

גרין סאן – שירות ביוביות גדולות

הביוביות הגדולות של חברת גרין סאן, מספקות פתרונות מתקדמים ועוצמתיים במיוחד. השילוב של ביוביות גדולות במיוחד יחד עם מפעילים מוסמכים ומיומנים, מאפשרים לנו להיענות לקריאות טיפול מורכבות הדורשות טיפול אינטנסיבי, מהיר ומקצועי. חברת גרין סאן מציעה שירות ביוביות גדולות מקצועי, מהיר ואדיב. אנו עושים שימוש בביוביות גדולות המאפשרות לנו לספק פתרונות מתקדמים וחזקים לבעיות הצפה וביוב מורכבות.

דילוג לתוכן