שאיבת בורות רקב
17080
rtl,page-template-default,page,page-id-17080,page-child,parent-pageid-16518,qode-listing-1.0.1,qode-quick-links-1.0,unknown,wp-accessibility-helper,accessibility-contrast_mode_on,wah_fstype_zoom,accessibility-remove-styles-setup,accessibility-location-right,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-13.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.4,vc_responsive,elementor-default

שורשים-בביוב

 

שורשים בביוב

חברת גרין סאן מספקת שירותי ביובית מקצועיים בכל אזור הצפון תוך הקפדה על עקרונות אקולוגיים ושמירה על סביבה ירוקה ונקייה. החברה מספקת שירותי ביוב מקצועיים 24 שעות ביממה ומתחייבת לזמני הגעה קצרים מרגע הקריאה. בנוסף לשירותי הביובית, מספקת החברה מגוון שירותים מקצועיים בתחום הביוב כשבין היתר מדובר בהפרדת שומנים והתקנת מפרידי שומנים, פינוי פסולת, הפרדת דלקים, מתן פתרונות עבור שורשים בביוב ואיתור חסימות כתוצאה משורשים בביוב, שאיבת הצפות, צילום קווי ביוב וצנרת ביוב ועוד.
כל שיטות העבודה של חברת גרין סאן תואמות את התקנים המחמירים ביותר בתחום האינסטלציה ועומדות בכל דרישות המשרד להגנת הסביבה ומשרד הבריאות.
מהם שורשים בביוב ואיך מתמודדים עם הבעיה החמורה הזו?
לפעמים קשה להאמין כיצד יכולים להתפתח צמחים במערכת השפכים העירונית, אך פעם אחר פעם אנחנו נתקלים בבעיות חמורות של שורשים בביוב, הגורמים לחסימה מוחלטת של זרימת המים באזור. עצי דקל ועצי פיקוס, למשל, מסוגלים לשלוח את השורשים שלהם לתעלות הביוב בקלות רבה יחסית, כשהדבר נכון גם בנוגע למגוון רחב של עצי נוי נפוצים.
מהרגע שבו השורשים מצליחים לעשות את דרכם לצנרת הביוב, זהו רק עניין של זמן עד שיופיעו הפרעות בזרימה שללא טיפול מתאים ומהיר עלולות להחמיר לכדי חסימה מלאה. עד לשנים האחרונות, לא היה מנוס מלבצע חפירות נרחבות שהיו כרוכות בנזק למערכת הביוב על מנת לאתר את מקור החסימה ולטפל בה. החדשות הטובות הן שכיום ניתן, באמצעות ציוד טכנולוגי חדיש, לאתר את המיקום הספציפי והמדויק של החסימה ולנטרל אותה, מבלי לגרום נזק כלשהו לצנרת הביוב.
את החסימה מאתרים כיום באמצעות ציוד סריקה וציוד צילום מתקדמים ופתיחת החסימה מתבצעת באמצעות מכולות ייעודיות, שבמקביל דואגות לכך שלא יתפתחו במוקד החסימה שורשים חדשים שיגרמו בבוא העת לחסימה נוספת.

איתור ונטרול שורשים בביוב זו עבודה למומחים בלבד

אם אתם סבורים כי יש לכם בעיה של שורשים בביוב וזקוקים לחוות דעת מקצועית בנושא, אתם מוזמנים ליצור קשר עוד היום עם אנשי המקצוע המומחים של חברת גרין סאן בטלפון מספר  072-3922167.
שורשים בביוב
שינוי גודל גופנים
ניגודיות