סוגי משאבות
16948
rtl,page-template-default,page,page-id-16948,page-child,parent-pageid-16699,qode-listing-1.0.1,qode-quick-links-1.0,unknown,wp-accessibility-helper,accessibility-contrast_mode_on,wah_fstype_zoom,accessibility-remove-styles-setup,accessibility-location-right,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-13.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.4,vc_responsive,elementor-default

סוגי משאבות

משאבות טבולות

משאבות טבולות מותקנות בכל בית ומוסד ומשמשות לשאיבה של מים מהביור המקומי אל קו ביוב כללי עירוני. המשאבות הטבולות מאפשרות לנו ללא כל מאמץ לרוקן, לנקז ולהעביר מים מתוך בור/חבית/מאגר או הצפה במרתף למקום רצוי אחר.

משאבות חילזון / חלזוניות / בורג

משאבה חלזונית (משום היותה דומה לצורת חילזון) או משאבה בורגית, היא משאבה שיכולה להעביר נוזל באמצעות חלקים קטנים הדוחקים את הנוזל החוצה. המשאבה מורכבת משני חלקים אשר מקיימים את פעולת השאיבה. משאבות חילזון משמשות כמשאבות למינון נוזלים או לשאיבה של נוזלים דלילים.

משאבות גדולות נגררות

משאבות לשאיבה של כמויות גדולות בספיקת נוזלים גבוהה, אשר ניתנות לגרירה באמצעות משאיות ומכאן ניתן לנייד אותן לכל מקור הצפה או בעיה.
גרין סאן תמיד כאן לשירותכם לפרטים נוספים והזמנת שירותי ביובית התקשרו אלינו למספר
בטלפון 04-8727215 או במייל green@maof-group.co.il
שינוי גודל גופנים
ניגודיות