ביובית
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

סתימת ביוב

 
 
חברת גרין סאן מספקת שירותי ביובית ופתיחת סתימות עבור לקוחות פרטיים, עסקיים, רשויות מקומיות ועיריות. לנו יש את ארגז הכלים המתאים להתמודדות עם מערכות ביוב ישנות וחדשות. אנו מכירים היטב את תשתיות המים בישראל, מסמיכים עובדים מיומנים, ומקפידים על שירות מהיר ויעיל.

החברה שלנו עומדת בכל תווי התקן הנדרשים על ידי המשרד לאיכות הסביבה ואנו משתמשים בשיטות עבודה ייחודיות.
 
 
 
סתימת ביוב
 
 
 
ביוב יכול להיסתם כתוצאה מגורמים רבים. רק לנו יש את הכלים המתאים להתמודד עם סתימת ביוב הנוצרת מצמחיה שחדרה לצינורות, ריקבון של הצינורות עצמם או הצטברויות של שומן. אנו מבצעים פתיחת סתימות ביוב עם כלים אשר אינם נמצאים ברשותו של אינסטלטור.

אמצעים לפתיחת סתימת ביוב


1. שימוש במשאיות ביובית – אלו משאיות מיוחדות המסוגלות לשאוב בורות רקב, ספיגה ושופכין. העוצמה המיוחדת של הביובית מתאימה לסתימות מכל הסוגים. את הביובית ניתן לשנע אל מרכזי הערים, אתרי בניה ועוד.

2. ניקוי ידני – המטרה של ניקוי ידני היא להבטיח פתיחה מלאה של הסתימה. בעזרת הניקוי הידני ניתן לזהות בעיות חדשות, להתמודד עם סיכונים תברואתיים, ולבצע תחזוקה של מערכת הביוב כולה.

3. רובוטים – השימוש ברובוטים נועד על מנת לצלם את קווי הביוב, ולהראות לנציגנו בשטח היכן הבעיה. לאחר איתור מדויק של הבעיה ניתן לבצע פתיחת סתימות בכל מערכת הביוב הרלוונטית.

 
 

יש פתרון לסתימת ביוב

 
להזמנת שירות פתיחת סתימת ביוב התקשרו אלינו למספר 04-8727215 או צרו איתנו קשר דרך טופס צור קשר בצד האתר

 

ממה נוצרת סתימת ביוב


אם אתם חווים תקלות חוזרות ונשנות במערכת הביוב הביתית, ככל הנראה יש לכם סתימת ביוב.

מדובר בסיטואציה שלא מעט משקי בית חווים, ולמרבה הצער מדובר גם בסיטואציה שמשבשת לחלוטין את שגרת החיים בכל בית שבה היא מתרחשת. בתחילה, נראה כאילו מדובר בתקלה שגרתית בכיור, האסלה או המקלחת – סתימת ביוב כזו או אחרת שבה אנחנו מנסים לטפל באמצעות פומפה או פותח סתימות. עם זאת, לאחר ניסיונות טיפול ראשוניים ואפילו לאחר קריאה ראשונית לשרברב, אנחנו מגלים כי ההצפות חוזרות ונשנות. בשלב זה כדאי שנפנים שיש לנו סתימה במערכת צנרת הביוב הביתית. סתימה ביוב יכולה להיגרם בכמה וכמה אופנים, וחשוב לדעת מה יכול לגרום לה, איך אנחנו יכולים להימנע ממנה וכיצד נטפל בה כשהיא מתרחשת.

ממה נוצרת סתימת ביוב?


  • סתימת ביוב נגרמת מהצטברות של חומרים מלכלכים שהביוב לא שוטף בצורה טובה. הדוגמה הבולטת לכך היא כל השפכים הביתיים שלא נשטפים בצורה פשוטה בביוב, כמו לדוגמה שערות או שומנים שונים. אלה מצטברים והולכים בתוך הצנרת הביתית (גם אם הם נשטפים בכיור, אין הדבר אומר כי הם נשטפים בצנרת), עד שהם הופכים לסתימה של ממש.

  • חשוב להבין שסתימות לא נגרמות רק מהלכלוך שאנחנו מייצרים, אלא גם מלכלוך סביבתי שמצטבר מהרחוב או מגורמים חיצוניים אחרים. חלק מהותי מן הסתימות בביוב נגרמות כתוצאה מהצטברות של עלים, ענפים ואבק – ואת זה אנחנו לא לגמרי יכולים למנוע מתוך הבית שלנו עצמו. לכן צריך למנוע את הסתימות בביוב בטיפול שגרתי במערכת הביוב השגרתי שלנו.

אחרי שהבנו ממה היא נוצרת – כעת צריך להבין כיצד לטפל בה

את הסתימת ביובביוב שלנו נמנע, בראש ובראשונה, אם נקפיד על שטיפה שגרתית של צנרת הביוב באמצעות משאית ביובית. כך נוכל לוודא כי הצטברויות הלכלוכים והשומנים השונות לא מגיעות לכדי סתימה בביוב של ממש. אם בכל זאת הגענו למצב של סתימה, אנחנו צריכים שירות מקצועי של צילום ואיתור התקלה בצנרת, ולאחר מכן בשירות מקצועי עוד יותר של פתיחת הסתימה הזאת, גם כן על ידי משאית ביובית – בשטיפה או בשאיבה. את כל מגוון השירותים הללו, החל בשאיבת ביוב ועד צילום צנרת הביוב, אנחנו מציעים לכם מסביב לשעון, אצלנו בגרין סאן.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
טירת הכרמל מיקוד 3912002, ת.ד. 2112 | טל': 8727215 – 04 | פקס: 8727216 -  04 | דוא"ל:    green@maof-group.co.il