ביובית
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

החלפת צנרת ביוב

 

צנרת הביוב היא אחת התשתיות החשובות ביותר שקיימות אצלנו בבניין. צנרת הביוב מנקזת את המים שהשתמשנו בהם אל צנרת הביוב השכונתית והעירונית. צנרת הביוב מחזיקה בזרימה תדירה של מים בתוכה, עשרים וארבע שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע. העומס על צנרת הביוב הוא לא קטן כלל וכלל. צנרת הביוב, העשויה כמערכת צינורת, עוברת בלאי לאורך הזמן. בנוסף, היא עלולה להיפגע מפסולת שאנו זורקים דרך הביוב. כל אלו עלולים לגרום נזק לצינורות, והנזק ידרוש החלפת צנרת.

 
 

מידע חשוב על החלפת צנרת ביוב

 

• כיצד מתבצעת החלפת צנרת ביוב? השלב הראשון בהחלפת צנרת ביוב הוא איתור מקום ומקור התקלה. כאשר אנו נמצאים במצב בו יש נזק לצנרת הביוב, לעיתים לא ברור מה הוא היקף הנזק, כיצד הוא נוצר וכמובן היכן בדיוק הוא ממוקם. לאינסטלטורים ישנן שיטות שונות לבדוק את הפרטים הללו. לדוגמא, החדרת מצלמה מיוחדת אל תוך הצנרת במטרה לאתר את מקום התקלה ולבחון אותה. השלב הבא יהיה כמובן ניקוז הצנרת, על מנת שאנשי המקצוע יוכלו להתחיל בתיקונים. במידה וניתן לבצע תיקון מרחוק, אנשי המקצוע יחדירו כלים אל הצנרת אשר יאפשרו את הטיפול בתקלה מרחוק. במידה ולא, אנשי המקצוע יידרשו לחשוף את מקום התקלה, להגיע בעצמם אל הצינור התקול ולהחליפו.

• באילו מקרים נזדקק לשירותי ביוב לצורך החלפת צנרת? שירותי ביוב נדרשים לצורך החלפת צנרת במקרים רבים. תפקידם של שירותי הביוב הוא לנקז את הביוב הנמצא בצנרת. דבר זה יתבצע בדרך כלל על ידי מכונה הנקראת ביובית. המכונה הזו שואבת את מי הביוב אל תוך מיכל, ו"מפנה את הדרך" לתיקון.

• החשיבות של תיקון מהיר של צנרת הביוב - תיקון מהיר של צנרת הביוב הוא חיוני. במידה וקיימת תקלה בצנרת הביוב, בדומה לתקלות בכל סוג של צנרת, התקלה רק גודלת ומחמירה עם הזמן. אם נבחר לדחות את הטיפול בתקלה ולהתעלם ממנה, אנו עלולים לגרום לנזק משמעותי במיוחד לתשתית הצנרת.

 

שירותי ביוב מקצועיים

 


על מנת שהתיקונים יתבצעו בצורה טובה, מהירה ויעילה, יש להזמין את שירותי הביוב הטובים והמקצועיים ביותר. שירות מהיר ואמין מאנשי שירותי ביוב אלו יבטיח טיפול מהיר יותר בתקלה ופחות בעיות בהמשך.

 
שירותי ביוב
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
טירת הכרמל מיקוד 3912002, ת.ד. 2112 | טל': 8727215 – 04 | פקס: 8727216 -  04 | דוא"ל:    green@maof-group.co.il